بروشور

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام او که مهر را آفرید و مهربانی را و خود مهربانترین است

سلام به دانشجویان عزیز که قرار است  دانشجویان خاصی باشند و متفاوت تر از آنچه که تا کنون بوده اند و در این ترم از خود هنر افشانی کنند .

تا هفته پیش  بسیاری از دانشجویان عزیز اینگونه بودند و ارائه اتود ها نشانه تصمیم جدی آنها در خاص بودنشان بود اما برخی این باور را خیلی  به نمایش در نیاوردند و اتودهای ارائه شده آنها  نوع ارائه و مقدار رضایت بخش نبود البته به تعداد انگشتان یک دست نمیرسند  امید وارم در مرحله جدید یعنی طراحی بروشور این نکته را جبران کنند در طراحی بروشور در نهایت دو کار اصلی و یک کار جنبی از شما دریافت خواهم کرد کار اصلی طراحی یک بروشور تجاری  ٢- بروشور فرهنگی3 -بروشور برای معرفی یک هنرمند که شامل بیوگرافی ، بخشی از دیدگاه تخصصی وی همراه باعکس هنرمند  از خودش و نمونه کارهای هنری وی  هنر مند مورد نظر هم  کسی نیست جز خود شما  یعنی در روز ژوژمان شما یک بروشور که معرفی خودتان و نمونه کارهای این ترم و ترمهای گذشته را شامل خواهد بود  از شما دریافت خواهم کرد .حالا تا آن روز فرصت باقی است برای این موضوع هم چهار هفته کاری اختصاص خواهیم داد .

 

مطلب  بروشور (روی عنوان بروشور کلیک کنید )را مطالعه کنید و هر یک از دانشجویان عزیز یک سوال از مطلب تهیه  سوال را در قسمت پیام  قرار دهد تا دیگر گرافیستهای عزیز هم ببینند و بعد سوال و جواب را به صورت خصوصی برای  من ارسال کند . 

 

در جلسه این هفته  به هریک از  گرافیست های عزیز هدیه ای  تقدیم  خواهد شدبه انتخاب خودشون کادو ها  از یک تا ۵۴ شماره دارد  هر کسی این مطلب رو مطالعه کرد یک عدد از یک تا 54 انتخاب بکند و با ذکر نام  در قسمت نظرات درج نموده تا  سر کلاس تقدیم حضورتان گردد . 

/ 15 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریده چنانی عابد

عدد 40

فریده چنانی عابد

تولیدکنندگان و ناشران بروشورها را نام ببرید؟

لاله

سلام خداکنه یه استاد خوب مثل شما گیر ما بیاد من ورودیه بهمنم میخواستم بدونم میشه دانلود کتاب شناخت و هنرو گرافیک 1 رو برام بزارید؟اخه میخوام از الان بخونمش[نیشخند]

لاله

خیلی ممنون

زینب ابری

اطلاعات موجوددربروشور چگونه باید باشد؟

زینب ابری

عدد25

نسیم موسایی

:) خوب بود

عاطفه رفیعی

با عرض سلام و تشکر مطالب عالی بود عدد 14

شبنم یادگاری

سلام . استاد با عرض خسته نباشید برام خیلس جالب بود بدونم این عدد ها برای چی هستن من عدد20 را انتخاب میکنم ای کاش میشد بیشتر عدد انتخاب کنیم من ب چند تا عدد علاقه ای خاص دارم................................... متشکرم استاد[چشمک]

مریم نعمت الهی

سلام استاد.خسته نباشید.استاد ما هنوز نفهمیدیم قضیه این عدد هایی که انتخاب کردیم چی بود.استاد نکنه سر کاریم؟![چشمک]