یک پیشنهاد

بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام به دانشجویان عزیز و گرافیستهای محترم 

نمره چاپ ماشینی  در سایت قرار داده شد  

روز شنبه ساعت 10:30  دانشگاه هستم برای  دیدن کارها

یاد آوری : چنانچه کاری   در جلسات کلاسی ارا نشده باشد روز ژوژمان  قابل ارائه نخواهد بود 

برای ارائه گزارش بازدید از چاپخانه  تا پایان روز سه شنبه 23-03-91 فرصت دارید پس از پایان فرصت داده شده دیگر پذیرته نخواهد شد و نمره ها بر مبنای  وضعیت موجود ارائه خواهد شد .

 

 مجموعه سوآلات چهار گزینه ای برای امتحان در س چاپ برخی از سولاتی که از سوی دانشجویان  طراحی شده بود شرایط لازم را نداشت و در نهایت تمامی سوآلات بازنگری شد و 131 سوال ارائه گردید که در کناب جواب آنها را پیدا کنید .  آن دسته از دانشجویان که برخی از موارد کار کلاسی را ارائه نکرده اند  در صورت تمایل می توانند برای جبران کم کاری در آزمون تشریحی نیز شرکت نمایند .کسانیکه  تنها تحقیق چاپخانه را ارائه  نکرده اند تحقیق خود را سر جلسه ارئه کنند و نیازی به شرکت در آزمون تشریحی را ندارند .

آزمون تشزیحی شامل 12 سوآل خواهد بود که کافی است به 10 سوآل پاسخ دهند . در صورتی که سوآلی داشتید در همین صفحه یا داشت بنویسید . 

بیاید کمی متفاوت باشیم و از این یک نواختی جدا شویم 

برای روز ژوژمان یک پیشنهاد داشتم برای اینکه خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن همه ما باقی بماند  من برای روز ژوژمان یک کیک تهیه میکنم و هر کدام از دانشجویان هم یک شمع کوچک برای روی کیک همراه خود بیاورند . شمع ها را روی کیک روشن میکنیم به نمایندگی هر یک از دانشجویان حاظر . عکس بگیریم  شمع فوت کنیم و هدیه های شما که تمام تلاش شما در این ترم هست را همه نگاه کنیم . یک شعر در ادامه مطلب قرار میدم که روز ژوژمان باهم گروهی بخوانیم . اینها شاید تنها در خاطر من مرور شود اما اگر با این پیشنهاد موافق بودید اینجا یاد داشت بنویسید که شمع علم و دانش خود را برای کیک می اوردی و شعر را هم تمرین میکنید تا روز ژوژمان همسرایی کنیم . منتظر نظر موافق شما هستم .

                         آواز باران                         

آواز باران،  بر روی شیشه

رقص صنوبر، با یادِ بیشه

 

خندیدن گل از روی مستی

پرواز بلبل، از شوق هستی

 

فریاد خشکی، هنگام باران

اندام ماهی، در چشمه ساران

 

بالِ پرنده، در متنِ پرواز

شوق پریدن، از نو، از آغاز

 

   با من بیا تا، سرچشمه نور

همراهیم کن، تا عشق پرشور

 

با من بیا تا، آغازِ بودن

یک نغمه ازمن، از تو سرودن

 

با من بیا تا، آغاز گفتن

تا رازِ بودن، تا شوق رفتن

 

با من بیا تا، عمق ستاره

بامن بیا تا، این قلب پاره

 

هجرت به سوی، سجادۀ نور

پرواز بی بال، تاقله ای دور 

 دانشجویانی که درس بسته بندی  فراموش نکنندبه این لینک مراجعه کنند تا  در باره چگونگی روز ژوژمان و شکل ارائه آثار مطلع شوند .

/ 30 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا آشتیانی

سلام استاد شب بخیر لطفا جواب سوالاتو بذارید که حداقل ببینیم جوابامون درسته یا نه!!!!

نسیم کرماجانی

استاد سلام خسته نباشید.خواستم بدونم کی نمره هامونو میذارین تو سایت!؟ممنونم

سلام استاد ممنون از امتحان راحتتون وممنون از جوابهاتون در وبلاگ خسته نباشید.

گرافیست عزیز

سم الله الرحمن الرحیم سلام کسانیکه اسم انها سر جلسه امتحان خوانده شد موارد قبلی کار کلاسی را ارائه داده بودند و از هر کدام نمره خاص و اندازه تلاش خود را گرفته بودند اگر کزارش چاپخانه را هم ارائه میکردند از هر یک از عناوین کار کلاسی نمره ای اندازه فعالیتی که مرده بودند دریافت داشته . سوالات تشریحی برای ان دسته از دانشجویان بود که یک یا چند مورد را به هر دلیلی ارائه نکرده بودند . آزمون تشریحی می توانست ده امتیاز به آن دسته اضافه کند . مواردی امتیاز کار کلاسی : هر عنوان 10 امتیاز اگر ده امتیاز را کسب نماید نمره ردیف ذکر شده را دریافت خواهند کرد . 1-درج سوال دروبلاگ =1نمره 2-گزارش چاپخانه=2نمره 3- تحویل سوالات به خانم آ..=2نمره 4- فرمها =2نمره 5-تحقیق=2نمره 6- حضور=1نمره امید وارم که تا پایان امروز گزارشهای چاپخانه از طریق ایمیل تحویل داده شود این زمان تمدید نخواهد شد .azizagha@gmail.com

زهرا دهقان

سلام استاد خسته نباشید من دیشب گزارش بازدسد رو براتون میل کردم.

اکرم دهجی

سلام استاد گرامی،روز خوش من که اسمم در جلسه اخر،جزو اسامیی خوانده شد،که امتیازشون کامل بوده،امتحانم با جواب تستها تطبیق دادم،بیست و سه گزینه درست بود،چرا این نمره؟!!!

میهمان

آخه چراااااااااااااااااااااا استااااااااااااد؟؟؟؟؟؟؟

سلام استاد گرامی واقعا ممنون که ارزش قائل میشید وبرای دیدن کارها به دانشگاه میاید ممنونم. امیدوارم شاد وموفق باشید.

اکرم دهجی

متوجه شدم مـــــــــــــــــرسی استاد.

زهرا دهقان

سلام استاد خسته نباشید استاد من بسته بندیهام با کاغذانجام دادم ایسایی هم دارد مقوا ضخیم پیدا نکردم لازم هست که بسته بندیهامو دوباره بامقوا انجام بدم؟؟ استاد لطفا جواب بدید منتظرم .لطفا